| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | OnePlus |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 6T |
| Typ | Smartfon |
| Materiał | szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | optyczna stabilizacja obrazu, lampa błyskowa, cyfrowa stabilizacja obrazu |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 845 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Kod producenta | OnePlus 6T |
| Szerokość | 74.80 mm |
| Wysokość | 157.50 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 185.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.41 " |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 20.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3700 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 630 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb7d45b1-b2c5-4fee-8943-2b6fc14eeee2
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3545)
OnePlus Kielce
 
(581)
OnePlus Ełk
 
(497)
OnePlus Lublin
 
(439)
OnePlus Gliwice
 
(227)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(172)
OnePlus Opole
 
(151)
OnePlus Sosnowiec
 
(133)
OnePlus Elbląg
 
(106)
OnePlus Zamość
 
(91)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(73)
OnePlus Jelenia Góra
 
(65)
OnePlus Mysłowice
 
(55)
OnePlus Zgierz
 
(51)
OnePlus Stargard
 
(51)
OnePlus Wadowice
 
(49)
OnePlus Legionowo
 
(48)
OnePlus Przemyśl
 
(47)
OnePlus Puławy
 
(47)
OnePlus Mikołów
 
(42)
OnePlus Drwalew
 
(42)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
OnePlus Jarosław
 
(41)
OnePlus Poniatowa
 
(40)
OnePlus Żywiec
 
(36)
OnePlus Będzin
 
(34)
OnePlus Wągrowiec
 
(33)
OnePlus Morąg
 
(30)
OnePlus Sierpc
 
(30)
OnePlus Kobyłka
 
(30)
OnePlus Łuków
 
(27)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Nowy Targ
 
(25)
OnePlus Skierniewice
 
(24)
OnePlus Szczecinek
 
(24)
OnePlus Głubczyce
 
(24)
OnePlus Brwinów
 
(23)
OnePlus Myszków
 
(23)
OnePlus Kłodzko
 
(22)
OnePlus Mszana Dolna
 
(22)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Koło
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Kamienna Góra
 
(21)
OnePlus Paczków
 
(20)
OnePlus Płońsk
 
(20)
OnePlus Łęczyca
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Brzozów
 
(19)
OnePlus Krotoszyn
 
(18)
OnePlus Limanowa
 
(18)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
OnePlus Myślenice
 
(18)
OnePlus Hrubieszów
 
(16)
OnePlus Janów Lubelski
 
(16)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Szczyrk
 
(15)
OnePlus Stary Sącz
 
(15)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Plewiska
 
(14)
OnePlus Wyrazów
 
(14)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(14)
OnePlus Słupca
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(13)
OnePlus Gryfice
 
(13)
OnePlus Braniewo
 
(13)
OnePlus Kluczbork
 
(13)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Białogard
 
(13)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Wołów
 
(12)
OnePlus Józefów
 
(11)
OnePlus Łosice
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Krasnystaw
 
(11)
OnePlus Sosnowica
 
(11)
OnePlus Ustroń
 
(11)
OnePlus Libertów
 
(11)
OnePlus Piekoszów
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Lubsko
 
(10)
OnePlus Przeczyce
 
(10)
OnePlus Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
OnePlus Ropczyce
 
(10)
OnePlus Bukowno
 
(9)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Bogdaniec
 
(9)
OnePlus Koluszki
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)
OnePlus Daleszyce
 
(9)
OnePlus Milicz
 
(9)
OnePlus Góra
 
(9)
OnePlus Sulęcin
 
(9)