| Stan | Nowy |
| EAN (GTIN) | 5903459841277 |
| Kod producenta | 14035540020037 |
| Marka | Pull & Bear |
| Kolekcja | Pull&Bear |
| Model | Pull&Bear |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj | portfel |
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | duży |
| Zapięcie | magnes |
| Płeć | kobieta |
| Wzór dominujący | logo |
| Kolor okuć | nie dotyczy |
| Liczba przegródek na karty | 7 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość produktu | 19 cm |
| Głębokość produktu | 3 cm |
| Nazwa koloru producenta | czerwony |
| Cechy dodatkowe | miejsce na bilon, miejsce na dowód rejestracyjny, miejsce na telefon |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 82e5ca73-61a4-4e3e-808a-5d994b4dd1c7
Podobne wyszukiwania
Portfele Warszawa
 
(470)
Portfele Gdańsk
 
(113)
Portfele Rzeszów
 
(72)
Portfele Legnica
 
(58)
Portfele Jelenia Góra
 
(50)
Portfele Sosnowiec
 
(35)
Portfele Bielsko-Biała
 
(35)
Portfele Koło
 
(34)
Portfele Kielce
 
(34)
Portfele Lublin
 
(32)
Portfele Dąbrowa Górnicza
 
(32)
Portfele Olkusz
 
(26)
Portfele Bydgoszcz
 
(24)
Portfele Stargard
 
(22)
Portfele Gliwice
 
(21)
Portfele Bolesławiec
 
(21)
Portfele Konin
 
(19)
Portfele Kramsk
 
(18)
Portfele Włocławek
 
(17)
Portfele Nowy Targ
 
(17)
Portfele Radom
 
(16)
Portfele Sulęczyno
 
(15)
Portfele Żołędowo
 
(15)
Portfele Opole
 
(15)
Portfele Wałbrzych
 
(13)
Portfele Racibórz
 
(13)
Portfele Pruszków
 
(13)
Portfele Krosno
 
(12)
Portfele Mysłowice
 
(11)
Portfele Ełk
 
(10)
Portfele Piotrków Trybunalski
 
(9)
Portfele Pabianice
 
(9)
Portfele Blachownia
 
(9)
Portfele Świecie
 
(9)
Portfele Siedlce
 
(9)
Portfele Bielsk Podlaski
 
(8)
Portfele Wojkowice
 
(8)
Portfele Jaworzno
 
(8)
Portfele Dębica
 
(8)
Portfele Henryków
 
(8)
Portfele Środa Wielkopolska
 
(8)
Portfele Tczew
 
(8)
Portfele Nowy Dwór Mazowiecki
 
(8)
Portfele Nagoszyn
 
(8)
Portfele Kostrzyn nad Odrą
 
(7)
Portfele Zamość
 
(7)
Portfele Stromiec
 
(7)
Portfele Grajewo
 
(7)
Portfele Głogów
 
(7)
Portfele Sawin
 
(6)
Portfele Zabierzów
 
(6)
Portfele Rymanów
 
(6)
Portfele Zakliczyn
 
(6)
Portfele Piła
 
(6)
Portfele Dzierżoniów
 
(6)
Portfele Sztum
 
(6)
Portfele Będzin
 
(6)
Portfele Winnica
 
(6)
Portfele Chełm
 
(6)
Portfele Trzebnica
 
(5)
Portfele Młochów
 
(5)
Portfele Żary
 
(5)
Portfele Pszów
 
(5)
Portfele Kosewko
 
(5)
Portfele Wodzisław Śląski
 
(5)
Portfele Legionowo
 
(5)
Portfele Orońsko
 
(5)
Portfele Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Portfele Radków
 
(5)
Portfele Bochnia
 
(5)
Portfele Słupsk
 
(5)
Portfele Piaseczno
 
(5)
Portfele Kluczbork
 
(5)
Portfele Biała Podlaska
 
(5)
Portfele Kobyłka
 
(5)
Portfele Kończyce Małe
 
(5)
Portfele Łapy
 
(5)
Portfele Płońsk
 
(5)
Portfele Kleszczewko
 
(5)
Portfele Wołomin
 
(5)
Portfele Niepołomice
 
(5)
Portfele Zgierz
 
(4)
Portfele Oława
 
(4)
Portfele Brzeg
 
(4)
Portfele Milejowice
 
(4)
Portfele Maruszyna
 
(4)
Portfele Tomaszów Mazowiecki
 
(4)
Portfele Borkowo
 
(4)
Portfele Kolno
 
(4)
Portfele Przemyśl
 
(4)
Portfele Piekary Śląskie
 
(4)
Portfele Nysa
 
(4)
Portfele Otwock
 
(4)
Portfele Mikołów
 
(4)
Portfele Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Portfele Leszno
 
(4)