| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Guess |
| Płeć | kobieta |
| Kolor | czarny |
| Kolor dodatkowy | szary |
| Rodzaj | portfel |
| Wzór dominujący | logo |
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | duży |
| Zapięcie | zamek |
| Kolor okuć | złoty |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Liczba przegródek na karty | 12 |
| Wysokość | 10.00 cm |
| Szerokość produktu | 20.00 cm |
| Głębokość produktu | 3.00 cm |
| Nazwa koloru producenta | COAL LOGO |
| Model | ECO |
| Kod producenta | SWEBG839046 CLO |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 20a42806-344c-4218-bd04-4e0c584101fd
Podobne wyszukiwania
Portfele Warszawa
 
(468)
Portfele Gdańsk
 
(110)
Portfele Rzeszów
 
(72)
Portfele Legnica
 
(59)
Portfele Jelenia Góra
 
(50)
Portfele Sosnowiec
 
(37)
Portfele Lublin
 
(35)
Portfele Koło
 
(34)
Portfele Bielsko-Biała
 
(34)
Portfele Dąbrowa Górnicza
 
(31)
Portfele Bydgoszcz
 
(29)
Portfele Olkusz
 
(27)
Portfele Kielce
 
(27)
Portfele Stargard
 
(22)
Portfele Nowy Targ
 
(20)
Portfele Konin
 
(19)
Portfele Zagnańsk
 
(19)
Portfele Gliwice
 
(19)
Portfele Kramsk
 
(18)
Portfele Bolesławiec
 
(18)
Portfele Włocławek
 
(17)
Portfele Radom
 
(16)
Portfele Żołędowo
 
(15)
Portfele Opole
 
(15)
Portfele Sulęczyno
 
(14)
Portfele Racibórz
 
(13)
Portfele Pruszków
 
(12)
Portfele Wałbrzych
 
(12)
Portfele Krosno
 
(12)
Portfele Mysłowice
 
(11)
Portfele Dzierżoniów
 
(10)
Portfele Siedlce
 
(9)
Portfele Ełk
 
(9)
Portfele Piotrków Trybunalski
 
(9)
Portfele Blachownia
 
(9)
Portfele Świecie
 
(9)
Portfele Nowy Dwór Mazowiecki
 
(8)
Portfele Bielsk Podlaski
 
(8)
Portfele Tczew
 
(8)
Portfele Wojkowice
 
(8)
Portfele Nagoszyn
 
(8)
Portfele Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Portfele Środa Wielkopolska
 
(8)
Portfele Henryków
 
(8)
Portfele Biała Podlaska
 
(7)
Portfele Dębica
 
(7)
Portfele Grajewo
 
(7)
Portfele Pabianice
 
(7)
Portfele Jaworzno
 
(7)
Portfele Głogów
 
(7)
Portfele Zamość
 
(7)
Portfele Piła
 
(6)
Portfele Wodzisław Śląski
 
(6)
Portfele Winnica
 
(6)
Portfele Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Portfele Sawin
 
(6)
Portfele Zakliczyn
 
(6)
Portfele Piaseczno
 
(6)
Portfele Zabierzów
 
(6)
Portfele Kobyłka
 
(6)
Portfele Bochnia
 
(5)
Portfele Sztum
 
(5)
Portfele Będzin
 
(5)
Portfele Legionowo
 
(5)
Portfele Kosewko
 
(5)
Portfele Kończyce Małe
 
(5)
Portfele Pszów
 
(5)
Portfele Łapy
 
(5)
Portfele Płońsk
 
(5)
Portfele Kleszczewko
 
(5)
Portfele Wołomin
 
(5)
Portfele Młochów
 
(5)
Portfele Niepołomice
 
(5)
Portfele Słupsk
 
(5)
Portfele Rymanów
 
(5)
Portfele Radków
 
(5)
Portfele Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Portfele Kluczbork
 
(5)
Portfele Orońsko
 
(5)
Portfele Zgierz
 
(4)
Portfele Nysa
 
(4)
Portfele Świnoujście
 
(4)
Portfele Żary
 
(4)
Portfele Borkowo
 
(4)
Portfele Mikołów
 
(4)
Portfele Maruszyna
 
(4)
Portfele Braniewo
 
(4)
Portfele Leszno
 
(4)
Portfele Warka
 
(4)
Portfele Łęczna
 
(4)
Portfele Piekary Śląskie
 
(4)
Portfele Milejowice
 
(4)
Portfele Przemyśl
 
(4)
Portfele Brzeg
 
(4)
Portfele Krapkowice
 
(4)
Portfele Oława
 
(4)