| Stan | Nowy |
| Marka | F.P. Leather |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Płeć | mężczyzna |
| Kolor | brązowy |
| Odcień | kasztanowy |
| Kolor dodatkowy | brązowy |
| Rodzaj | inny |
| Wzór dominujący | logo |
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Orientacja | brak informacji |
| Wielkość | średni |
| Zapięcie | zamek |
| Kolor okuć | inny |
| Cechy dodatkowe | miejsce na fotografię |
| Liczba przegródek na karty | 6 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość produktu | 12 cm |
| Głębokość produktu | 2.3 cm |
| Model | Hovi's |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 211e0c8c-f403-41a5-8ab7-8a56d6658080
Podobne wyszukiwania
Portfele Warszawa
 
(464)
Portfele Gdańsk
 
(112)
Portfele Rzeszów
 
(73)
Portfele Legnica
 
(59)
Portfele Jelenia Góra
 
(50)
Portfele Sosnowiec
 
(40)
Portfele Lublin
 
(34)
Portfele Koło
 
(34)
Portfele Bielsko-Biała
 
(34)
Portfele Dąbrowa Górnicza
 
(31)
Portfele Bydgoszcz
 
(28)
Portfele Kielce
 
(28)
Portfele Olkusz
 
(26)
Portfele Stargard
 
(22)
Portfele Nowy Targ
 
(20)
Portfele Włocławek
 
(19)
Portfele Gliwice
 
(19)
Portfele Zagnańsk
 
(19)
Portfele Konin
 
(19)
Portfele Kramsk
 
(18)
Portfele Bolesławiec
 
(17)
Portfele Radom
 
(16)
Portfele Opole
 
(15)
Portfele Żołędowo
 
(15)
Portfele Sulęczyno
 
(14)
Portfele Racibórz
 
(13)
Portfele Krosno
 
(12)
Portfele Wałbrzych
 
(12)
Portfele Pruszków
 
(12)
Portfele Mysłowice
 
(11)
Portfele Dzierżoniów
 
(10)
Portfele Ełk
 
(9)
Portfele Piotrków Trybunalski
 
(9)
Portfele Blachownia
 
(9)
Portfele Siedlce
 
(9)
Portfele Świecie
 
(9)
Portfele Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Portfele Tczew
 
(8)
Portfele Bielsk Podlaski
 
(8)
Portfele Wojkowice
 
(8)
Portfele Nagoszyn
 
(8)
Portfele Środa Wielkopolska
 
(8)
Portfele Henryków
 
(8)
Portfele Nowy Dwór Mazowiecki
 
(8)
Portfele Pabianice
 
(7)
Portfele Jaworzno
 
(7)
Portfele Głogów
 
(7)
Portfele Biała Podlaska
 
(7)
Portfele Grajewo
 
(7)
Portfele Zamość
 
(7)
Portfele Dębica
 
(7)
Portfele Piła
 
(6)
Portfele Kobyłka
 
(6)
Portfele Zabierzów
 
(6)
Portfele Piaseczno
 
(6)
Portfele Winnica
 
(6)
Portfele Wodzisław Śląski
 
(6)
Portfele Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Portfele Zakliczyn
 
(6)
Portfele Sawin
 
(6)
Portfele Wołomin
 
(5)
Portfele Młochów
 
(5)
Portfele Pszów
 
(5)
Portfele Kosewko
 
(5)
Portfele Legionowo
 
(5)
Portfele Orońsko
 
(5)
Portfele Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Portfele Radków
 
(5)
Portfele Bochnia
 
(5)
Portfele Słupsk
 
(5)
Portfele Rymanów
 
(5)
Portfele Sztum
 
(5)
Portfele Kluczbork
 
(5)
Portfele Kończyce Małe
 
(5)
Portfele Łapy
 
(5)
Portfele Płońsk
 
(5)
Portfele Kleszczewko
 
(5)
Portfele Będzin
 
(5)
Portfele Niepołomice
 
(5)
Portfele Krapkowice
 
(4)
Portfele Oława
 
(4)
Portfele Borkowo
 
(4)
Portfele Braniewo
 
(4)
Portfele Brzeg
 
(4)
Portfele Milejowice
 
(4)
Portfele Maruszyna
 
(4)
Portfele Świnoujście
 
(4)
Portfele Żary
 
(4)
Portfele Nysa
 
(4)
Portfele Warka
 
(4)
Portfele Kolno
 
(4)
Portfele Przemyśl
 
(4)
Portfele Mikołów
 
(4)
Portfele Piekary Śląskie
 
(4)
Portfele Leszno
 
(4)
Portfele Zgierz
 
(4)