| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 kg |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Ryzen 3 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.1 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.4 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 8 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Załączone wyposażenie | pasta termoprzewodząca, wentylator |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Model procesora | Ryzen 3 1200 AF |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Kod producenta | YD1200BBAFBOX |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f87fd4d9-192a-4ca1-a796-4b94b9d5a582
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(398)
Procesory Gdańsk
 
(63)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(19)
Procesory Opole
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Olkusz
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Wągrowiec
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)