| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 5 2600 |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Kod producenta | YD2600BBM6IAF |
| EAN (GTIN) | 8592978113834 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 16.00 MB |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
O przedmiocie
Oferta: 71f37ed5-26b3-46a4-93a4-b4c02e61db88
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(385)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(28)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(22)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Kalisz
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Stargard
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)