| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Seria | AMD Ryzen 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model procesora | Ryzen 7 5700X |
| Kod producenta | 100-100000926WOF |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.60 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Pamięć podręczna | 36.00 MB |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3d60db2c-a8da-49e8-a2fb-850387b17fe7
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(400)
Procesory Gdańsk
 
(62)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Praszka
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)