| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | AMD Ryzen 7 |
| Generacja procesora | 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Model procesora | Ryzen 7 5700X |
| Kod producenta | 100-100000926WOF |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.60 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Pamięć podręczna | 36.00 MB |
| Proces technologiczny | 7 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
O przedmiocie
Oferta: 7e924be4-3ad4-4e55-8c92-18d52211adf0
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(383)
Procesory Gdańsk
 
(54)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(22)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Stargard
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)