O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model procesora | Ryzen 7 7700 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.30 GHz |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Producent | AMD |
| EAN (GTIN) | 8592978426187 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Załączone wyposażenie | oem |
| Seria | AMD Ryzen 7 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Pamięć podręczna | 32.00 MB |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Wersja opakowania | OEM |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Kod producenta | 100-000000592 |
| Architektura | 64-bit |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9ede6ac8-623d-4e83-85f6-c3b2b804ee15
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(62)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Opole
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Olkusz
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Wągrowiec
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)