| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 9 7900X3D |
| Seria | AMD Ryzen 9 |
| Kod producenta | 100-100000909WOF |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.60 GHz |
| Liczba wątków | 24 |
| Pamięć podręczna | 140.00 MB |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Współczynnik TDP | 120 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Maksymalny pobór mocy | 160 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.310 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c108a8e0-e413-4be0-a205-3b7820342ba4
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(401)
Procesory Gdańsk
 
(62)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)