| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 7 9800X3D |
| Seria | AMD Ryzen 7 |
| Kod producenta | 100-000001084 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.20 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Pamięć podręczna | 96.00 MB |
| Proces technologiczny | 4 nm |
| Współczynnik TDP | 120 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Cechy dodatkowe | TRAY |
| Maksymalny pobór mocy | 120 W |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 993bdd3c-9bf8-42d9-87ba-8d3ac1b2e85b
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(399)
Procesory Gdańsk
 
(62)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Wągrowiec
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)