| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i3-6100 |
| Seria | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | 6 |
| Kod producenta | Intel Core i3-6100 |
| EAN (GTIN) | 5905137604310 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.70 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 3.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 51 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Maksymalny pobór mocy | 51 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ceb414f9-1bd1-418b-a62c-db8e76264372
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(384)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(42)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Opole
 
(15)
Procesory Gliwice
 
(14)
Procesory Radom
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Lipowa
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)