| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 5 2600 |
| Seria | AMD Ryzen 5 |
| Generacja procesora | 2 |
| Kod producenta | YD2600BBAFBOX |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 16.00 MB |
| Proces technologiczny | 12 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 03023ec2-9fac-4beb-b9e9-293c57ded2af
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(386)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(28)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(22)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Opole
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Stargard
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)