| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Model procesora | Core i7-7700K |
| Kod producenta | CM8067702868535 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.50 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 8.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 91 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 630 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | pudełko |
| Maksymalny pobór mocy | 91 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.373 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: baa4901e-cabe-4ae3-8769-fd717a0c8d92
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(391)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(37)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Kielce
 
(25)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Pabianice
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Zgierz
 
(5)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Leszno
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Wągrowiec
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)