| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | E3300 |
| Seria | Intel Celeron |
| Kod producenta | SLGU4 |
| EAN (GTIN) | 5052179126772 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 775 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.50 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 1.00 MB |
| Proces technologiczny | 45 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2a47ec3b-b746-4464-939f-b5845f7bcd8f
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(402)
Procesory Gdańsk
 
(61)
Procesory Bydgoszcz
 
(43)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)