| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | G3900 |
| Seria | Intel Celeron |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.80 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 2.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 51 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Maksymalny pobór mocy | 51 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a40e90a8-20de-4a4e-b2b0-57317b35d736
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(390)
Procesory Szczecin
 
(65)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)