| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Model procesora | CORE2 DUO E6400 |
| Seria | Intel Core 2 |
| Kod producenta | SLA5D |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 775 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.13 GHz |
| Pamięć podręczna | 2.00 MB |
| Proces technologiczny | 65 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | brak |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a1b3df5a-1282-4a13-9b72-1b60457ce911
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(386)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(31)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Rzeszów
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Opole
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Drogoszewo
 
(11)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Kotki
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)