| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Model procesora | DUO E6400 |
| Seria | Intel Core 2 |
| Kod producenta | SL9S9 |
| EAN (GTIN) | 5704327644934 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 775 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.13 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 2.00 MB |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | - |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b1a49e1a-e240-4910-b295-77c5ed69b264
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(389)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Gliwice
 
(9)
Procesory Piekary Śląskie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szpęgawa
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)