| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | E8500 |
| Seria | Intel Core 2 Duo |
| Kod producenta | SLB9K / SLAPK |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 775 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.16 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.16 GHz |
| Liczba wątków | 2 |
| Pamięć podręczna | 6 MB |
| Proces technologiczny | 45 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 3ceb59e3-a4ed-4bf6-a923-9f9dbe89527f
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(430)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(35)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Rzeszów
 
(21)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Radzyń Podlaski
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)