| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Seria | Intel Core i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model procesora | i5-4460 |
| Kod producenta | SR1QK |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.40 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Współczynnik TDP | 84 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 4600 |
| Załączone wyposażenie | pasta termoprzewodząca |
| Maksymalny pobór mocy | 84 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.342 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 74ade1ec-6d11-4034-9465-3035f6e661b7
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(386)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(31)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(26)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Opole
 
(12)
Procesory Drogoszewo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Elbląg
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Kotki
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)