| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 6 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model procesora | i5-6400 |
| Kod producenta | BX80662I56400 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.30 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Załączone wyposażenie | wentylator |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.280 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5b6d9549-8f6e-480d-a745-4521c2b7b202
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(59)
Procesory Bydgoszcz
 
(43)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)