| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i5-6500T (6M Cache, up to 3.10 GHz) |
| Seria | Intel Core i5 |
| Kod producenta | CM8066201920600 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.1 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 35 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.338 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9e0dae23-ba3a-456e-8286-5571b9b8fb85
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(397)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Rzeszów
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Radom
 
(16)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Gliwice
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Piaseczno
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Piekary Śląskie
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Szpęgawa
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)