| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i5-6600K (6M Cache, up to 3.90 GHz) |
| Seria | Intel Core i5 |
| Kod producenta | CM8066201920300 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 91 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 530 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Maksymalny pobór mocy | 91 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.087 kg |
O przedmiocie
Oferta: cb84557a-8bb4-40cb-ab50-07452e77ff2c
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(394)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(36)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(24)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Pabianice
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Radzyń Podlaski
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)