| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i5-8500 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Kod producenta | SR3XE |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.00 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.10 GHz |
| Liczba wątków | 6 |
| Pamięć podręczna | 9.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel UHD 630 |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 71d8682c-1b6a-46c2-8a5f-a7afa8019b80
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(19)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Opole
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Błonie
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Olkusz
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Wągrowiec
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)