| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Seria | Intel Core i5 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Generacja procesora | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.30 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.70 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Współczynnik TDP | 84 W |
| Maksymalny pobór mocy | 84 W |
| Załączone wyposażenie | pasta termoprzewodząca |
| Model procesora | Intel Core i5-4590 |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD 4600 |
| Kod producenta | SR1QJ |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 809fc0bc-c3f7-460d-a6ae-41bdf1291f60
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(384)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(31)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(28)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Opole
 
(12)
Procesory Drogoszewo
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Kalisz
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Kotki
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)