O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i7-7700K |
| Seria | Intel Core i7 |
| Kod producenta | CM8067702868535 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.20 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.50 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 8.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 91 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 630 |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | pudełko |
| Maksymalny pobór mocy | 91 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.373 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 84715000 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f026c6ca-71ae-4c01-8e21-e4abcd97e046
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(388)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Chełm
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Orzech
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)