| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i3-9100F |
| Seria | Intel Core i3 |
| Kod producenta | BX80684I39100F |
| EAN (GTIN) | 5032037158022 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.20 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | nie posiada |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2e099420-e936-4523-b57a-ce09b56cf340
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(402)
Procesory Gdańsk
 
(59)
Procesory Bydgoszcz
 
(43)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)