| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 11 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1200 |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Model procesora | i5-11400F |
| Kod producenta | CM8070804497016 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.60 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.40 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Pamięć podręczna | 12.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Model zintegrowanej karty graficznej | 0 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 734c0936-038d-4ece-96bc-dfc15f2d36bf
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(392)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(36)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(27)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Jelenia Góra
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Wągrowiec
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Pabianice
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Leszno
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)