| Stan | Bardzo dobry |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i5-4440 |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 4600 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.10 GHz |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Generacja procesora | 4 |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Współczynnik TDP | 84 W |
| Kod producenta | SR14F |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Liczba wątków | 4 |
| Architektura | 64-bit |
| Maksymalny pobór mocy | 84 W |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.30 GHz |
| Wersja opakowania | OEM |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Producent | Intel |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5a025b9c-008a-4946-8bcf-c6b761270351
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(401)
Procesory Gdańsk
 
(60)
Procesory Bydgoszcz
 
(43)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(21)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)