| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Seria | Intel Core i5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3900.00 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 6.00 MB |
| Proces technologiczny | 0 nm |
| Współczynnik TDP | 88 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1150 |
| Maksymalny pobór mocy | 88 W |
| Załączone wyposażenie | Chłodzenie z pastą termoprzewodzącą |
| Model procesora | i5-4690K |
| Model zintegrowanej karty graficznej | HD 4600 |
| Kod producenta | SR21A |
| Generacja procesora | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3b5e640b-23e8-44d2-a83a-aabea64e863f
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(402)
Procesory Gdańsk
 
(62)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(19)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)