| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i5-8400 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Kod producenta | CM8068403358811 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.00 GHz |
| Liczba wątków | 6 |
| Pamięć podręczna | 9.20 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 630 |
| Załączone wyposażenie | pasta termoprzewodząca |
| Maksymalny pobór mocy | 65 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.050 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 24ca72ee-4989-4334-9eb3-55bea26c6622
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(388)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Gliwice
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Orzech
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Legnica
 
(6)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Pruszków
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)