| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | 8600k |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 8 |
| Kod producenta | BX80684I58600K |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.6 GHz |
| Liczba wątków | 6 |
| Pamięć podręczna | 9 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 95 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Stan opakowania | otwarte |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9738b80c-efc0-4df2-a9ad-26cfad14accd
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(403)
Procesory Gdańsk
 
(59)
Procesory Bydgoszcz
 
(41)
Procesory Lublin
 
(33)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(20)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Radom
 
(16)
Procesory Opole
 
(16)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Błonie
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mikołów
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Stargard
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)