| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i5-9400F |
| Seria | Intel Core i5 |
| Kod producenta | CM8068403358819 |
| EAN (GTIN) | 4251538816250 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.90 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.10 GHz |
| Liczba wątków | 6 |
| Pamięć podręczna | 9.20 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Maksymalny pobór mocy | 240 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.338 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 371b8d9c-65dc-4085-a1f3-ba5adafdf572
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(383)
Procesory Gdańsk
 
(54)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(22)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Sosnowiec
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Legionowo
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Drogoszewo
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Orzech
 
(9)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Goleniów
 
(9)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Piaseczno
 
(8)
Procesory Piekary Śląskie
 
(8)
Procesory Legnica
 
(8)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Łęczyca
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Piła
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Stargard
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Zawiercie
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Racibórz
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Lędziny
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Sieradz
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Piotrowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)