| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | i7-3770 |
| Seria | Intel Core i7 |
| Kod producenta | BX80637I73770 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1155 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.40 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.90 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 8.00 MB |
| Proces technologiczny | 22 nm |
| Współczynnik TDP | 77 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 4000 |
| Maksymalny pobór mocy | 77 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.394 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b58630bd-d0a6-4b49-8650-21a823a35fa5
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(390)
Procesory Gdańsk
 
(55)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(27)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(16)
Procesory Opole
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Gliwice
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)