| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Core i7-7700 (8M Cache, up to 4.20 GHz) |
| Wersja opakowania | brak informacji |
| Seria | Intel Core i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.6 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 8 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Chłodzenie w zestawie | tak |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 630 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fb6f7dbf-c423-48f8-9f07-3f0179167067
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(433)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(36)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(27)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Kalisz
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Jelenia Góra
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Chocianów
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)