| Stan | Bardzo dobry |
| Architektura | 64-bit |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.50 GHz |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Producent | Intel |
| Model procesora | Intel Pentium G4560 |
| Współczynnik TDP | 54 W |
| Seria | Intel Pentium |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.50 GHz |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.337 kg |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 3.00 MB |
| Kod producenta | CM8067702867064 |
| Maksymalny pobór mocy | 54 W |
| Wersja opakowania | OEM |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel HD Graphics 610 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Załączone wyposażenie | pasta termoprzewodząca |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1729bd19-d8fc-4c9c-9eb9-35ecb971b861
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(431)
Procesory Gdańsk
 
(64)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(37)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Rzeszów
 
(25)
Procesory Kielce
 
(22)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(18)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Opole
 
(14)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Kalisz
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Zgierz
 
(5)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Leszno
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)