| Stan | Nowy |
| Producent | Intel |
| Model procesora | G5420 |
| Seria | Intel Pentium |
| Kod producenta | SR3XA |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.80 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.80 GHz |
| Liczba wątków | 4 |
| Pamięć podręczna | 4.00 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 54 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 610 |
| Maksymalny pobór mocy | 54 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 84715000 |
O przedmiocie
Oferta: 2f56b1a3-9d08-49ae-963c-9af1e9b28aab
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(380)
Procesory Gdańsk
 
(56)
Procesory Bydgoszcz
 
(46)
Procesory Lublin
 
(32)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Włocławek
 
(26)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Rzeszów
 
(24)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Jaworzno
 
(21)
Procesory Sosnowiec
 
(16)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Opole
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Legnica
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Drogoszewo
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Bielsko-Biała
 
(10)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(10)
Procesory Piekary Śląskie
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Będzin
 
(9)
Procesory Jarosław
 
(9)
Procesory Piaseczno
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(9)
Procesory Elbląg
 
(8)
Procesory Kalisz
 
(8)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Procesory Goleniów
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Gniezno
 
(7)
Procesory Mikołów
 
(7)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Dębica
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(6)
Procesory Świnoujście
 
(6)
Procesory Zgierz
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Lędziny
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Jelenia Góra
 
(6)
Procesory Rydułtowy
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Szczecinek
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Pajęczno
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Łęczyca
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Dobra
 
(4)
Procesory Praszka
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Mierzyn
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Błonie
 
(4)
Procesory Płońsk
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Dębe Wielkie
 
(4)
Procesory Żary
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Racibórz
 
(4)