| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | USB |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 30 |
| Przekątna ekranu | 0.00 " |
| Moc wzmacniacza | 4 x 50 W |
| Waga produktu | 0.70 kg |
| Szerokość produktu | 17.00 cm |
| Pilot w zestawie | nie |
| Kod producenta | MVH-230BT |
| Złącza | RCA Pre-out (przedwzmacniacz), RCA Sub-out (subwoofer), USB |
| Wysokość produktu | 5.00 cm |
| Funkcje | zdejmowany panel |
| Radio | informacja RDS, pasmo AM, pasmo FM |
| Załączone wyposażenie | ISO Adapter |
| Rodzaj | akcesoryjny |
| Głębokość produktu | 17.00 cm |
| Podświetlenie przycisków | czerwone |
| Marka | Pioneer |
| Odtwarzane formaty plików | .flac, .mp3, .wav, .wma |
| EAN (GTIN) | 4988028520129 |
| Montaż | 1-DIN |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | MVH-230BT |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Komunikacja | Bluetooth |
O przedmiocie
Oferta: aab7c364-5a0f-4c39-914e-f0aef088c3b1
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(182)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(163)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(131)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(57)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(52)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(43)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(32)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(32)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(20)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(18)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(16)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Turek
 
(14)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(14)
Radioodtwarzacze Opole
 
(13)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(13)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(12)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(11)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(11)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(10)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(10)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(10)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(10)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(9)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(9)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(9)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(8)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(8)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Piła
 
(8)
Radioodtwarzacze Bolków
 
(8)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(8)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(7)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(7)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(7)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(7)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Konin
 
(6)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(6)
Radioodtwarzacze Koło
 
(6)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(6)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(6)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(6)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Piastów
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Targ
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(5)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(5)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(5)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Węgorzewo
 
(5)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)
Radioodtwarzacze Strzelce Opolskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Elbląg
 
(4)
Radioodtwarzacze Rutki-Kossaki
 
(4)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(4)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(4)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(4)
Radioodtwarzacze Nysa
 
(4)
Radioodtwarzacze Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Nisko
 
(4)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(4)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(4)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(4)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(4)
Radioodtwarzacze Będzin
 
(4)
Radioodtwarzacze Borek Wielkopolski
 
(4)