| Stan | Nowy |
| Załączone wyposażenie | Moduł GPS + kamera cofania mikrofon zewnętrzny |
| Kod producenta | 21543256 |
| Model | Uniwersalne |
| Odtwarzane formaty plików | .aac, .ape, .flac, .mp3, .wav, .wma |
| Rodzaj | akcesoryjny |
| Złącza | RCA Pre-out (przedwzmacniacz), RCA Sub-out (subwoofer), USB |
| Marka | bez marki |
| Montaż | 2-DIN |
| Radio | informacja RDS, pasmo FM |
| Pilot w zestawie | nie |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | USB |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, GPS, Wi-Fi |
| Moc wzmacniacza | 4*55 W |
| Funkcje | ekran dotykowy, korektor dźwięku |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Podświetlenie przycisków | wielokolorowe |
| Głębokość produktu | 0.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3808e5b0-60a6-4326-b7f3-f2a165681640
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(182)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(164)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(131)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(58)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(52)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(44)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(42)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(30)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(20)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(17)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(15)
Radioodtwarzacze Turek
 
(14)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(14)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(13)
Radioodtwarzacze Opole
 
(13)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(12)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(12)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(11)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(11)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(10)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(10)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(10)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(9)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(9)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(8)
Radioodtwarzacze Bolków
 
(8)
Radioodtwarzacze Piła
 
(8)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(8)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(8)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(8)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(7)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(7)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(7)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(6)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(6)
Radioodtwarzacze Koło
 
(6)
Radioodtwarzacze Konin
 
(6)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(6)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(6)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(6)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Targ
 
(5)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(5)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(5)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(4)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Ostrowiec
 
(4)
Radioodtwarzacze Rutki-Kossaki
 
(4)
Radioodtwarzacze Będzin
 
(4)
Radioodtwarzacze Elbląg
 
(4)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(4)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(4)
Radioodtwarzacze Leszno
 
(4)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(4)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Nisko
 
(4)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(4)
Radioodtwarzacze Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)
Radioodtwarzacze Nysa
 
(4)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(4)
Radioodtwarzacze Strzelce Opolskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Borek Wielkopolski
 
(4)