| Stan | Nowy |
| Marka | Vortex |
| Rodzaj | akcesoryjny |
| Odtwarzane formaty plików | .mp3, .wav |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | USB, karta microSD |
| Radio | brak informacji |
| Funkcje | ekran dotykowy, odtwarzanie muzyki z iPhone'a/iPoda |
| Złącza | AUX |
| Komunikacja | AirPlay, Bluetooth, GPS |
| Pilot w zestawie | nie |
| Montaż | brak informacji |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Model | VRT-AACP1 |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.00 cm |
| Głębokość produktu | 4.40 cm |
| Waga produktu | 0.70 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.588 kg |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 1 |
| Przekątna ekranu | 10.26 " |
| Cechy dodatkowe | Android Auto, Apple CarPlay, Mirror Link |
| Kod producenta | AACP1 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9493e1ef-c265-4a1a-ad1b-5940cda2dbb2
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(183)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(164)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(131)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(56)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(52)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(43)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(32)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(31)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(20)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(18)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(15)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(14)
Radioodtwarzacze Turek
 
(14)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(13)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(13)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Opole
 
(13)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(11)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(11)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(10)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(10)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(10)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(10)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(9)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(9)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(9)
Radioodtwarzacze Piła
 
(9)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(8)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(8)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(8)
Radioodtwarzacze Bolków
 
(8)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(7)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(7)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(7)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(6)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(6)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(6)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(6)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(6)
Radioodtwarzacze Łęczna
 
(6)
Radioodtwarzacze Koło
 
(6)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(6)
Radioodtwarzacze Konin
 
(6)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Targ
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Piastów
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(5)
Radioodtwarzacze Węgorzewo
 
(5)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(5)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(5)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Strzelce Opolskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Nisko
 
(4)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(4)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(4)
Radioodtwarzacze Nysa
 
(4)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(4)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(4)
Radioodtwarzacze Będzin
 
(4)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)
Radioodtwarzacze Elbląg
 
(4)
Radioodtwarzacze Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Radioodtwarzacze Dobra
 
(4)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(4)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)