| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Vordon |
| Rodzaj | akcesoryjny |
| Odtwarzane formaty plików | .flac, .wma, .mp3 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | karta SD, USB |
| Radio | pasmo FM, pasmo AM |
| Funkcje | ekran dotykowy |
| Złącza | USB, AUX |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Pilot w zestawie | nie |
| Podświetlenie przycisków | wielokolorowe |
| Montaż | 1-DIN |
| Model | AC-5201 Kent |
| Kod producenta | AC-5201 Kent |
| Szerokość produktu | 18.20 cm |
| Wysokość produktu | 5.00 cm |
| Głębokość produktu | 16.50 cm |
| Waga produktu | 1.30 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.180 kg |
| Moc wzmacniacza | 4 x 60 W |
| Liczba zapamiętywanych stacji | 30 |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Cechy dodatkowe | Ekran dotykowy |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bc52d43d-af23-47bc-b39c-ec4c890e3a57
Podobne wyszukiwania
Radioodtwarzacze Kielce
 
(182)
Radioodtwarzacze Warszawa
 
(166)
Radioodtwarzacze Sosnowiec
 
(131)
Radioodtwarzacze Bydgoszcz
 
(56)
Radioodtwarzacze Gliwice
 
(52)
Radioodtwarzacze Gdańsk
 
(42)
Radioodtwarzacze Legnica
 
(32)
Radioodtwarzacze Lublin
 
(31)
Radioodtwarzacze Rzeszów
 
(20)
Radioodtwarzacze Siemianowice Śląskie
 
(19)
Radioodtwarzacze Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Radioodtwarzacze Białogard
 
(18)
Radioodtwarzacze Słupsk
 
(18)
Radioodtwarzacze Żarki
 
(15)
Radioodtwarzacze Włocławek
 
(15)
Radioodtwarzacze Zawiercie
 
(14)
Radioodtwarzacze Turek
 
(14)
Radioodtwarzacze Opole
 
(13)
Radioodtwarzacze Komorniki
 
(13)
Radioodtwarzacze Krotoszyce
 
(13)
Radioodtwarzacze Suwałki
 
(12)
Radioodtwarzacze Jaworzno
 
(12)
Radioodtwarzacze Siedlce
 
(11)
Radioodtwarzacze Piotrków Trybunalski
 
(11)
Radioodtwarzacze Tomaszów Mazowiecki
 
(10)
Radioodtwarzacze Bielsko-Biała
 
(10)
Radioodtwarzacze Stargard
 
(10)
Radioodtwarzacze Śrem
 
(10)
Radioodtwarzacze Bolesławiec
 
(10)
Radioodtwarzacze Dąbrowa Górnicza
 
(9)
Radioodtwarzacze Zamość
 
(9)
Radioodtwarzacze Jelenia Góra
 
(9)
Radioodtwarzacze Piaseczno
 
(9)
Radioodtwarzacze Grajewo
 
(9)
Radioodtwarzacze Wołomin
 
(8)
Radioodtwarzacze Miedziana Góra
 
(8)
Radioodtwarzacze Wasilków
 
(8)
Radioodtwarzacze Czechowice-Dziedzice
 
(8)
Radioodtwarzacze Morąg
 
(8)
Radioodtwarzacze Piła
 
(8)
Radioodtwarzacze Bolków
 
(8)
Radioodtwarzacze Orzech
 
(7)
Radioodtwarzacze Biała Podlaska
 
(7)
Radioodtwarzacze Milejów
 
(7)
Radioodtwarzacze Żywiec
 
(7)
Radioodtwarzacze Libiąż
 
(7)
Radioodtwarzacze Zduńska Wola
 
(7)
Radioodtwarzacze Tczew
 
(7)
Radioodtwarzacze Złoty Stok
 
(7)
Radioodtwarzacze Mysłowice
 
(7)
Radioodtwarzacze Grodzisk Mazowiecki
 
(7)
Radioodtwarzacze Konin
 
(6)
Radioodtwarzacze Wągrowiec
 
(6)
Radioodtwarzacze Koło
 
(6)
Radioodtwarzacze Przemyśl
 
(6)
Radioodtwarzacze Jarocin
 
(6)
Radioodtwarzacze Nakło nad Notecią
 
(6)
Radioodtwarzacze Kadzidło
 
(6)
Radioodtwarzacze Radlin
 
(5)
Radioodtwarzacze Lidzbark Warmiński
 
(5)
Radioodtwarzacze Piastów
 
(5)
Radioodtwarzacze Szemud
 
(5)
Radioodtwarzacze Wyszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Hrubieszów
 
(5)
Radioodtwarzacze Gubin
 
(5)
Radioodtwarzacze Pruszków
 
(5)
Radioodtwarzacze Skierniewice
 
(5)
Radioodtwarzacze Olkusz
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Targ
 
(5)
Radioodtwarzacze Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Radioodtwarzacze Chodzież
 
(5)
Radioodtwarzacze Racibórz
 
(5)
Radioodtwarzacze Starachowice
 
(5)
Radioodtwarzacze Węgorzewo
 
(5)
Radioodtwarzacze Połczyn-Zdrój
 
(4)
Radioodtwarzacze Pogorzyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Giżycko
 
(4)
Radioodtwarzacze Łuków
 
(4)
Radioodtwarzacze Strzelce Opolskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Puławy
 
(4)
Radioodtwarzacze Mikołów
 
(4)
Radioodtwarzacze Nysa
 
(4)
Radioodtwarzacze Hajnówka
 
(4)
Radioodtwarzacze Krosno
 
(4)
Radioodtwarzacze Piekary Śląskie
 
(4)
Radioodtwarzacze Nisko
 
(4)
Radioodtwarzacze Wąbrzeźno
 
(4)
Radioodtwarzacze Ełk
 
(4)
Radioodtwarzacze Zgierz
 
(4)
Radioodtwarzacze Będzin
 
(4)
Radioodtwarzacze Borek Wielkopolski
 
(4)
Radioodtwarzacze Bochnia
 
(4)
Radioodtwarzacze Elbląg
 
(4)
Radioodtwarzacze Kłodzko
 
(4)
Radioodtwarzacze Ropczyce
 
(4)
Radioodtwarzacze Ostrów Mazowiecka
 
(4)