| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | AMD |
| Model procesora | Ryzen 9 7900X |
| Seria | AMD Ryzen 9 |
| Kod producenta | 100-100000589WOF |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Typ gniazda procesora | AMD Socket AM5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 4.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 5.60 GHz |
| Liczba wątków | 24 |
| Pamięć podręczna | 76.00 MB |
| Proces technologiczny | 5 nm |
| Współczynnik TDP | 65 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | BOX |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Model zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon |
| Cechy dodatkowe | odblokowany mnożnik |
| Załączone wyposażenie | chłodzenie |
| Maksymalny pobór mocy | 170 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.320 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: afed3a18-0609-4fd0-a16f-5dfb574dfdc5
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(401)
Procesory Gdańsk
 
(62)
Procesory Bydgoszcz
 
(45)
Procesory Lublin
 
(34)
Procesory Wałbrzych
 
(30)
Procesory Słupsk
 
(26)
Procesory Włocławek
 
(23)
Procesory Kielce
 
(23)
Procesory Rzeszów
 
(20)
Procesory Jaworzno
 
(19)
Procesory Sosnowiec
 
(18)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Radom
 
(15)
Procesory Olszewnica Stara
 
(15)
Procesory Łęczyca
 
(15)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Tczew
 
(14)
Procesory Konin
 
(13)
Procesory Bielsko-Biała
 
(12)
Procesory Błonie
 
(11)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Legionowo
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Orzech
 
(10)
Procesory Gliwice
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Stargard
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Zamość
 
(8)
Procesory Pajęczno
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Jarosław
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Elbląg
 
(7)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Piaseczno
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Olkusz
 
(6)
Procesory Lubartów
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Śrem
 
(5)
Procesory Dębica
 
(5)
Procesory Sokołów Podlaski
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Przemyśl
 
(5)
Procesory Nowa Dęba
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Drawsko
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Przyborów
 
(5)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Krotoszyn
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Tarnowiec
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Skórzewo
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Zbąszyń
 
(4)
Procesory Czechowice-Dziedzice
 
(4)
Procesory Mikołów
 
(4)
Procesory Nysa
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Pabianice
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Słowik
 
(4)