| Stan | Nowy |
| Marka | Saeco |
| Kod producenta | 9019OCS0015022 |
| Model | Aulika Evo Top |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 L |
| Szerokość produktu | 33.40 cm |
| Wysokość produktu | 57.40 cm |
| Głębokość produktu | 45.20 cm |
| Waga produktu | 23.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 21.000 kg |
| Moc | 1400.00 W |
| Ciśnienie | 15.00 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | ziarnista |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, Latte Crema, wrzątek |
| Wbudowany młynek | tak |
| Podwójny dozownik | tak |
| Dodatkowe pojemniki | na odpadki |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, spienianie mleka |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | Funkcja pamięci |
| Załączone wyposażenie | akcesoria montażowe, dysza, rurka do mleka |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 83979a70-5c69-448d-a030-61ced2dcc4ee
Podobne wyszukiwania
Ekspresy ciśnieniowe Warszawa
 
(166)
Ekspresy ciśnieniowe Wrocław
 
(71)
Ekspresy ciśnieniowe Łódź
 
(54)
Ekspresy ciśnieniowe Gdańsk
 
(47)
Ekspresy ciśnieniowe Lublin
 
(37)
Ekspresy ciśnieniowe Gorzów Wielkopolski
 
(37)
Ekspresy ciśnieniowe Rzeszów
 
(32)
Ekspresy ciśnieniowe Szczecin
 
(32)
Ekspresy ciśnieniowe Mikołów
 
(29)
Ekspresy ciśnieniowe Rychtal
 
(28)
Ekspresy ciśnieniowe Bydgoszcz
 
(26)
Ekspresy ciśnieniowe Radom
 
(20)
Ekspresy ciśnieniowe Ruda Śląska
 
(19)
Ekspresy ciśnieniowe Częstochowa
 
(17)
Ekspresy ciśnieniowe Kielce
 
(16)
Ekspresy ciśnieniowe Bielsko-Biała
 
(14)
Ekspresy ciśnieniowe Gdynia
 
(14)
Ekspresy ciśnieniowe Opole
 
(13)
Ekspresy ciśnieniowe Dąbrowa Górnicza
 
(13)
Ekspresy ciśnieniowe Ścinawa
 
(13)
Ekspresy ciśnieniowe Jankowice
 
(13)
Ekspresy ciśnieniowe Cedynia
 
(12)
Ekspresy ciśnieniowe Tyniec Mały
 
(12)
Ekspresy ciśnieniowe Włocławek
 
(11)
Ekspresy ciśnieniowe Olecko
 
(10)
Ekspresy ciśnieniowe Tarnów
 
(10)
Ekspresy ciśnieniowe Rozprza
 
(10)
Ekspresy ciśnieniowe Sosnowiec
 
(9)
Ekspresy ciśnieniowe Rybnik
 
(9)
Ekspresy ciśnieniowe Królowa Wola
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Jaworzno
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Pabianice
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Tychy
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Bochnia
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Chełm
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Gliwice
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Świdnica
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Dębica
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Leszno
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Pruszków
 
(8)
Ekspresy ciśnieniowe Żary
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Jelenia Góra
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Ekspresy ciśnieniowe Elbląg
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Olkusz
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Siedlce
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Marki
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Przysiersk
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Legnica
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Chorzów
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Myślenice
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Olsztyn
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Gdów
 
(6)
Ekspresy ciśnieniowe Przyprostynia
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Zabrze
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Ostrzeszów
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Świnoujście
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Przemyśl
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Jarosław
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Piaseczno
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Zakopane
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Słupsk
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Żory
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Sieradz
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Kalisz
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Puławy
 
(5)
Ekspresy ciśnieniowe Czeladź
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Zamość
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Stargard
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Sandomierz
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Gostyń
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Alwernia
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Głogów
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Węgrzce
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Konin
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Gniezno
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Żywiec
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Świerklaniec
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Nysa
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Komorniki
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Koło
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Piekary Śląskie
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Nowy Targ
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Skierniewice
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Suwałki
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Otwock
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Krosno
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Bolesławiec
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Żarnów
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Nowy Dwór Mazowiecki
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Oława
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Zawiercie
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Brześć Kujawski
 
(4)
Ekspresy ciśnieniowe Nowa Sól
 
(4)