| Stan | Nowy |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | Galaxy A16 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-A165FZKBEUE |
| Szerokość | 77.90 mm |
| Wysokość | 164.40 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 282.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.280 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Gęstość pikseli | 385 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G57 |
| Maksymalny czas czuwania | 10 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9884e5ce-0d50-4de1-a6b3-0f25a0ed2641
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3559)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(580)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(495)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(440)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(228)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(170)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(152)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(133)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(108)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(92)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(66)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(55)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(53)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(46)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(37)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(33)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(32)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Piekoszów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Koluszki
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Zabierzów
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Komorniki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Milicz
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Sulęcin
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Drawsko
 
(9)