| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 9790 |
| Marka | BlackBerry |
| Model telefonu | Bold 9790 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 60.00 mm |
| Wysokość | 110.00 mm |
| Głębokość | 11.40 mm |
| Waga | 107.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 245 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 360 x 480 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | inna |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 1.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 768 MB |
| System operacyjny | Blackberry OS |
| Pojemność akumulatora | 1230 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | kalendarz, kalkulator, latarka |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2a561566-d78c-4bac-8079-30bf5c9d2cfe
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3562)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(580)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(495)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(440)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(228)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(169)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(152)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(133)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(108)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(92)
Smartfony i telefony komórkowe Piaseczno
 
(87)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(66)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(55)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(53)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(46)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(37)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(33)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(32)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Piekoszów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Koluszki
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Zabierzów
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Milicz
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Sulęcin
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Drawsko
 
(9)