O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | P2 |
| Marka | Lenovo |
| Model telefonu | P2 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Szerokość | 76.00 mm |
| Wysokość | 153.00 mm |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Waga | 177.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 625 |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 7.0 |
| Pojemność akumulatora | 5100 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Adreno 506 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 768 h |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
Oferta: a48f284a-e354-4b7b-a446-919ef5bc6ae3
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3486)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(624)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(460)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(458)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(243)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(158)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(151)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(122)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(104)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(92)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(60)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(59)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(51)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(46)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(35)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(34)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(31)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(28)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(28)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(28)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(26)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Niwiska
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Borówiec
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wałcz
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ćwiklice
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Milicz
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sulęcin
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Piekoszów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Zelów
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Komorniki
 
(9)