| Stan | Nowy |
| Przeznaczenie | uniwersalna |
| Marka | Monpax |
| Kolor | czarny |
| Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie | 1 |
| Prąd wyjściowy | 5000.00 mA |
| Napięcie wyjściowe | 5.00 V |
| Przewód w zestawie | tak |
| Długość przewodu | 1.00 m |
| Złącza | USB typ C |
| Zgodność ze standardem | Quick Charge 3.0 |
| EAN (GTIN) | 5906079042680 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 29a97c75-8ca9-4eab-9089-fd3c7ec73d5b
Podobne wyszukiwania
Sieciowe Warszawa
 
(316)
Sieciowe Wrocław
 
(96)
Sieciowe Łódź
 
(43)
Sieciowe Kielce
 
(39)
Sieciowe Gdańsk
 
(39)
Sieciowe Lublin
 
(35)
Sieciowe Opole
 
(27)
Sieciowe Włocławek
 
(27)
Sieciowe Rzeszów
 
(26)
Sieciowe Bydgoszcz
 
(26)
Sieciowe Gdynia
 
(25)
Sieciowe Szczecin
 
(21)
Sieciowe Osielsko
 
(21)
Sieciowe Wadowice
 
(18)
Sieciowe Legionowo
 
(17)
Sieciowe Ostrołęka
 
(17)
Sieciowe Namysłów
 
(17)
Sieciowe Piaseczno
 
(15)
Sieciowe Biała Podlaska
 
(14)
Sieciowe Gliwice
 
(14)
Sieciowe Kalisz
 
(12)
Sieciowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(12)
Sieciowe Nowa Sól
 
(12)
Sieciowe Przemyśl
 
(12)
Sieciowe Bielsko-Biała
 
(12)
Sieciowe Radom
 
(11)
Sieciowe Piekary Śląskie
 
(11)
Sieciowe Sosnowiec
 
(11)
Sieciowe Tarnów
 
(10)
Sieciowe Oborniki Śląskie
 
(10)
Sieciowe Ostrów Wielkopolski
 
(9)
Sieciowe Olsztyn
 
(9)
Sieciowe Poniatowa
 
(9)
Sieciowe Wałbrzych
 
(8)
Sieciowe Wodzisław Śląski
 
(8)
Sieciowe Jelenia Góra
 
(8)
Sieciowe Słupsk
 
(7)
Sieciowe Koronowo
 
(7)
Sieciowe Ksawerów
 
(7)
Sieciowe Częstochowa
 
(7)
Sieciowe Chorzów
 
(6)
Sieciowe Dębica
 
(6)
Sieciowe Skoczów
 
(6)
Sieciowe Pruszków
 
(6)
Sieciowe Włoszakowice
 
(6)
Sieciowe Brzozów
 
(6)
Sieciowe Ostrzeszów
 
(5)
Sieciowe Szczecinek
 
(5)
Sieciowe Legnica
 
(5)
Sieciowe Lipno
 
(5)
Sieciowe Przeworsk
 
(5)
Sieciowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Sieciowe Mysłowice
 
(5)
Sieciowe Elbląg
 
(5)
Sieciowe Reszel
 
(5)
Sieciowe Żyrardów
 
(5)
Sieciowe Dzierżoniów
 
(5)
Sieciowe Konin
 
(5)
Sieciowe Kasinka Mała
 
(5)
Sieciowe Pułtusk
 
(5)
Sieciowe Zawiercie
 
(4)
Sieciowe Ropczyce
 
(4)
Sieciowe Bulowice
 
(4)
Sieciowe Zawichost
 
(4)
Sieciowe Inowrocław
 
(4)
Sieciowe Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Sieciowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Sieciowe Nowy Tomyśl
 
(4)
Sieciowe Nysa
 
(4)
Sieciowe Krasnobród
 
(4)
Sieciowe Zabrze
 
(4)
Sieciowe Kolbuszowa
 
(4)
Sieciowe Podedwórze
 
(4)
Sieciowe Zakopane
 
(4)
Sieciowe Gdów
 
(4)
Sieciowe Rzeczenica
 
(4)
Sieciowe Nowa Wieś
 
(4)
Sieciowe Ułęż
 
(4)
Sieciowe Dęblin
 
(4)
Sieciowe Dobrzeń Wielki
 
(4)
Sieciowe Bochnia
 
(4)
Sieciowe Węgrów
 
(4)
Sieciowe Marki
 
(4)
Sieciowe Ruda Śląska
 
(4)
Sieciowe Chocianów
 
(4)
Sieciowe Lubliniec
 
(4)
Sieciowe Suwałki
 
(4)
Sieciowe Otwock
 
(4)
Sieciowe Żory
 
(4)
Sieciowe Krosno
 
(4)
Sieciowe Hrubieszów
 
(4)
Sieciowe Oszczepalin Drugi
 
(4)
Sieciowe Wołomin
 
(4)
Sieciowe Iława
 
(4)
Sieciowe Myszków
 
(4)
Sieciowe Skierniewice
 
(4)