| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Częstotliwość procesora | 1.8 GHz |
| Czujniki | czujnik światła, kompas cyfrowy |
| Materiał | metal |
| Pojemność akumulatora | 4100 mAh |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Blokada simlock | brak blokady |
| System operacyjny | Android |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, latarka, przypomnienia, zegar, kalendarz, radio, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, kalkulator, książka telefoniczna |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 Mpx |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Waga | 163 g |
| Kod producenta | 43-300 |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | GPS |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Marka telefonu | Meizu |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 1920 px |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 5.1 |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16 Mpx |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
O przedmiocie
Oferta: 4bec17a2-6b82-4ab5-bf09-1b151e6a36f1
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3530)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(586)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(498)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(440)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(229)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(183)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(149)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(133)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(107)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(95)
Smartfony i telefony komórkowe Piaseczno
 
(84)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(65)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(53)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(47)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(36)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(34)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(32)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(31)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(30)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Śrem
 
(26)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(25)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Limanowa
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Annopol
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Przeczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Bukowno
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Koluszki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Komorniki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Góra
 
(9)