| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Intel |
| Model procesora | 1630v4 |
| Seria | Intel Xeon E5 |
| Kod producenta | 1630v4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ gniazda procesora | Intel Socket 2011-3 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.7 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Pamięć podręczna | 10 MB |
| Proces technologiczny | 14 nm |
| Współczynnik TDP | 140 W |
| Architektura | 64-bit |
| Wersja opakowania | OEM |
| Chłodzenie w zestawie | nie |
| Maksymalny pobór mocy | 140 W |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 57c8a742-e883-477f-a9c3-86659f9ba82d
Podobne wyszukiwania
Procesory Warszawa
 
(432)
Procesory Gdańsk
 
(63)
Procesory Bydgoszcz
 
(44)
Procesory Lublin
 
(36)
Procesory Wałbrzych
 
(29)
Procesory Rzeszów
 
(27)
Procesory Słupsk
 
(25)
Procesory Kielce
 
(25)
Procesory Włocławek
 
(22)
Procesory Jaworzno
 
(20)
Procesory Olszewnica Stara
 
(17)
Procesory Opole
 
(17)
Procesory Dąbrowa Górnicza
 
(17)
Procesory Sosnowiec
 
(17)
Procesory Lipowa
 
(14)
Procesory Radom
 
(14)
Procesory Gliwice
 
(13)
Procesory Tczew
 
(13)
Procesory Konin
 
(12)
Procesory Legionowo
 
(12)
Procesory Maćkowice
 
(11)
Procesory Bielsko-Biała
 
(11)
Procesory Orzech
 
(11)
Procesory Goleniów
 
(11)
Procesory Stawiec
 
(10)
Procesory Zamość
 
(10)
Procesory Chełm
 
(10)
Procesory Kostrzyn nad Odrą
 
(9)
Procesory Chorzów
 
(9)
Procesory Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Procesory Ostróda
 
(9)
Procesory Wadowice
 
(8)
Procesory Siemianowice Śląskie
 
(8)
Procesory Nagoszyn
 
(8)
Procesory Jarosław
 
(8)
Procesory Błonie
 
(8)
Procesory Będzin
 
(8)
Procesory Wieleń
 
(7)
Procesory Suwałki
 
(7)
Procesory Biała Podlaska
 
(7)
Procesory Piaseczno
 
(7)
Procesory Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Procesory Legnica
 
(7)
Procesory Pajęczno
 
(6)
Procesory Elbląg
 
(6)
Procesory Grodzisk Mazowiecki
 
(6)
Procesory Drawsko
 
(6)
Procesory Tarnowskie Góry
 
(6)
Procesory Sanniki
 
(6)
Procesory Przyborów
 
(6)
Procesory Łęczyca
 
(6)
Procesory Pabianice
 
(6)
Procesory Mikołów
 
(6)
Procesory Drogoszewo
 
(6)
Procesory Gniezno
 
(6)
Procesory Śrem
 
(6)
Procesory Nowa Dęba
 
(6)
Procesory Kalisz
 
(5)
Procesory Rydułtowy
 
(5)
Procesory Kłobuck
 
(5)
Procesory Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Procesory Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Procesory Olkusz
 
(5)
Procesory Bobrowniki
 
(5)
Procesory Piotrowice
 
(5)
Procesory Rozwadza
 
(5)
Procesory Świnoujście
 
(5)
Procesory Tuchola
 
(5)
Procesory Dzierżoniów
 
(5)
Procesory Lubartów
 
(5)
Procesory Piła
 
(5)
Procesory Dobra
 
(5)
Procesory Świdnik
 
(5)
Procesory Nowy Dwór Mazowiecki
 
(5)
Procesory Pisarowce
 
(4)
Procesory Mysłowice
 
(4)
Procesory Trzebunia
 
(4)
Procesory Nowa Ruda
 
(4)
Procesory Przemyśl
 
(4)
Procesory Jezierzyce Kościelne
 
(4)
Procesory Brzozów
 
(4)
Procesory Krosno
 
(4)
Procesory Dębica
 
(4)
Procesory Stanisławów Pierwszy
 
(4)
Procesory Zgierz
 
(4)
Procesory Radzyń Podlaski
 
(4)
Procesory Siedlce
 
(4)
Procesory Ostrowy-Cukrownia
 
(4)
Procesory Ożarów Mazowiecki
 
(4)
Procesory Mościska
 
(4)
Procesory Szczecinek
 
(4)
Procesory Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Procesory Zawiercie
 
(4)
Procesory Jelenia Góra
 
(4)
Procesory Banino
 
(4)
Procesory Jasionka
 
(4)