| Stan | Bardzo dobry |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | Adriatica |
| Typ | naręczny |
| Rodzaj | analogowe |
| Mechanizm | kwarcowy |
| Styl | klasyczny |
| Rodzaj paska | Pasek |
| Materiał paska | skóra naturalna |
| Kształt koperty | okrągła |
| Materiał koperty | stal |
| Funkcje | Wodoszczelny |
| Wodoszczelność | 50m = WR50 |
| Szkiełko | mineralne |
| Kolor | złoty |
| Kolor dodatkowy | złoty |
| Cechy dodatkowe | nie zawiera niklu |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Wysokość koperty | 8.00 mm |
| Kolor koperty | złoty |
| Kolor tarczy | srebrny |
| Kolekcja/Seria | Pasek |
| Szerokość mocowania | 20.00 mm |
| Model | A1286.1211Q |
| EAN (GTIN) | 7640114495847 |
| Kod producenta | A1286.1211Q |
| Język instrukcji | angielska, czeska, słowacka |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d951a213-f8d4-43bc-9a07-81226785c1fc
Podobne wyszukiwania
Męskie Warszawa
 
(1467)
Męskie Lublin
 
(215)
Męskie Jarosław
 
(183)
Męskie Milicz
 
(124)
Męskie Kielce
 
(90)
Męskie Starachowice
 
(90)
Męskie Brzozów
 
(89)
Męskie Opole
 
(65)
Męskie Ełk
 
(59)
Męskie Krotoszyce
 
(59)
Męskie Sosnowiec
 
(57)
Męskie Gliwice
 
(56)
Męskie Elbląg
 
(34)
Męskie Będzin
 
(33)
Męskie Nowy Targ
 
(30)
Męskie Piaseczno
 
(30)
Męskie Suchożebry
 
(30)
Męskie Kuźnica Masłońska
 
(29)
Męskie Tczew
 
(26)
Męskie Bolesławiec
 
(26)
Męskie Mikołów
 
(25)
Męskie Siemianowice Śląskie
 
(22)
Męskie Puławy
 
(22)
Męskie Kostrzyn nad Odrą
 
(21)
Męskie Przemyśl
 
(21)
Męskie Zamość
 
(19)
Męskie Ostrów Wielkopolski
 
(18)
Męskie Jelenia Góra
 
(17)
Męskie Stara Łubianka
 
(16)
Męskie Zgierz
 
(16)
Męskie Stargard
 
(16)
Męskie Mysłowice
 
(15)
Męskie Bochnia
 
(14)
Męskie Krotoszyn
 
(13)
Męskie Łuków
 
(12)
Męskie Skierniewice
 
(11)
Męskie Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Męskie Legionowo
 
(11)
Męskie Zelów
 
(10)
Męskie Widuchowa
 
(10)
Męskie Poniatowa
 
(10)
Męskie Sierpc
 
(9)
Męskie Parczew
 
(9)
Męskie Myślenice
 
(9)
Męskie Kobyłka
 
(9)
Męskie Osielsko
 
(8)
Męskie Hrubieszów
 
(8)
Męskie Brwinów
 
(8)
Męskie Zbąszynek
 
(8)
Męskie Koło
 
(7)
Męskie Lubsko
 
(7)
Męskie Niwiska
 
(7)
Męskie Rozprza
 
(7)
Męskie Łęczna
 
(7)
Męskie Rydułtowy
 
(7)
Męskie Zambrów
 
(6)
Męskie Wągrowiec
 
(6)
Męskie Łęczyca
 
(6)
Męskie Myszków
 
(6)
Męskie Stobrawa
 
(6)
Męskie Kramarzówka
 
(6)
Męskie Rychwałdek
 
(6)
Męskie Kluczbork
 
(6)
Męskie Chrzanów Mały
 
(6)
Męskie Nowe Aleksandrowo
 
(6)
Męskie Dobczyce
 
(6)
Męskie Szczucin
 
(5)
Męskie Skic
 
(5)
Męskie Brzeziny
 
(5)
Męskie Klęczany
 
(5)
Męskie Gryfice
 
(5)
Męskie Piątek
 
(5)
Męskie Strzelin
 
(5)
Męskie Chudów
 
(4)
Męskie Szczerców
 
(4)
Męskie Słupca
 
(4)
Męskie Mosaki-Rukle
 
(4)
Męskie Ropczyce
 
(4)
Męskie Żywiec
 
(4)
Męskie Gorzyce
 
(4)
Męskie Siemiatycze
 
(4)
Męskie Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Męskie Ozimek
 
(4)
Męskie Ładzice
 
(4)
Męskie Kłodzko
 
(4)
Męskie Grodków
 
(4)
Męskie Płońsk
 
(4)
Męskie Chełmno
 
(4)
Męskie Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Męskie Limanowa
 
(4)
Męskie Tułowice
 
(4)
Męskie Prochowice
 
(4)
Męskie Wadowice
 
(4)
Męskie Parszów
 
(4)
Męskie Nieszawa
 
(4)
Męskie Grodziec
 
(4)